Чи цікавилися ви колись тим, чим наповнюють м'які меблі?

Якщо ні, дізнайтеся, які «начинки» використовують у диванах, кріслах, стільцях та інших предметах інтер'єру. Блоки із пружин та різні наповнювачі – це основні матеріали, які застосовують виробники меблів. Розглянемо їх докладніше.

Блок із пружин - Це блок, в якому пружини скріплені між собою. Кожна пружинка функціонує сама собою, тому хребет підтримується у правильному положенні. Такий блок допомагає підтримувати гармонійний сон і забезпечує рух повітря. Найчастіше використовують пружинні блоки Bonnel. У цей вид входять 5 дротяних пружин, виготовлених із високоякісної сталі. Діаметр пружинного дроту може змінюватись від 1,6 до 2,2 мм. Пружини - Дуже пружні. Коли ви лягаєте на диван, вони стискаються, зі збільшенням навантаження – пружини твердіші. Це допомагає рівномірно розподілити вагу тіла, а також дозволяє усунути скрип. Bonnel рекомендують для людей, які мають дуже високу вагу.

Види начинки дивана

Незалежні пружини. Мають форму циліндра чи бочки. Їх поміщають у особливі, що «дихають» кишені з текстилю. Кишені скріплюють між собою. Їхні з'єднання роблять гнучкими, щоб пружини були еластичними. Сидіння з такими пружинами мають анатомічні властивості, правильно розміщують навантаження на всій поверхні предмета меблів. Такі пружини найкраще розвантажують хребет. Блок "Змійка" - розтяжний. Їм наповнюють меблеві сидіння. Розтяжні пружини добре загартовані. Це забезпечує зносостійкість предмета інтер'єру. Їх прикріплюють упоперек каркасної основи меблів. "Змійку" застосовують у предметах меблів, призначених для сну. «Змійка» хороша тим, що вона забезпечує рівну основу лежака, а також відсутність шуму у використанні.

divan-v-razreze

Пінополіуретан (поролон). Використовується найчастіше. Окрім звичайної щільності, сучасний меблевий поролон буває наджорстким та надм'яким, еластичним. Пінополіуретан застосовують як у пружинних, так і безпружинних меблевих предметах. Поролон забезпечує м'якість та пружність сидінь, пристосовується до форми вашого тіла. У меблів, спинки та сидіння яких наповнені цим матеріалом, комфортно сидіти. Формований поролон - сучасний різновид - гіпоалергенний, не накопичує пилу, плісняви, довговічний і зносостійкий.

Холофайбер – кульки із силікону. Це найсучасніший синтетичний матеріал. Структура холофайбера має вигляд просторової спіралі, тому легко зберігає і відновлює форму. Вологостійкий, довговічний, неалергічний та гігієнічний матеріал. Чи не вбирає запахів. Антистатичний. Чи не горючий, хоча може плавитися. Подушка, наповнена силіконовими кульками, створює потрібну для людини форму. Матрац, у якому є холофайбер, має ортопедичні властивості. Волокна цього матеріалу мають пружну структуру і «дихаючі» властивості.

holofayber

Синтепон - Еластичне полотно. Виготовляється із поліефірного волокна. Їм наповнюють спинки та сидіння предметів меблів, щоб вони мали рельєфність та зберігали м'якість. Синтепон довго не піддається окисленню. Гіпоалергенний, стійкий до грибків. Доступний та низькобюджетний матеріал.

Синтепух - матеріал, що має низьку ціну. Це пух із синтетики, який оброблений особливою силіконовою емульсією. Його мікроструктура схожа на спіраль, тому має пружні властивості. Синтепух швидко відновлює свою форму. «Дихаючий» матеріал, який не скочується. Вологостійкий та гіпоалергенний. Добре зберігає тепло. Їм наповнюють підлокітники та спинки диванів, декоративні подушки.

Дюрафіл - Еластичне полотно з полімеру. Має низький рівень деформації. Його функції нагадують дію пружинного блоку. Але при цьому дюрафіл – ніжний матеріал. Елементи меблів, заповнені дюрафілом, швидко відновлюють свою форму. Гіпоалергічний матеріал, який не концентрує цвілі. Настил ватника. Це бавовняна вата, яка прошита та вкрита текстилем. Для її покриття застосовують мішкові тканини, марлю. Як правило, подвійний шар вати, покладений між шматками тканини, має товщину 5 см. Ватник використовують як полотно прокладки між наповнювачем іншого виду. Збільшує комфортність сидіння.

Повсть – щільний натуральний матеріал із валяної вовни. Тверда скоринка на поверхні повсті забезпечує зносостійкість. Його застосовують як прокладку, яка запобігає продавлюванню пружин м'яких меблів, мінімізує їх відчуття, а також захищає поролон від дотику до пружин.

Гумотканинні ремені. Мають волокна з гуми та синтетики. Такі ремені натягують у вигляді сітки на дерев'яну раму — основа предмета меблів. Гумотканинні ремені розтягуються. Більш жорсткі поміщають всередину сидінь, а ті, що пом'якше - спинки крісел і диванів.

Лати. Виготовляються зі шпону, зробленого з берези чи бука. Смужки деревини склеюють, отримуючи матеріал, що прогинається під навантаженням. Лати вміщують у тримачі, які дужками прикріплюються до металевої рами. Лати використовуються як основа для настилу предметів меблів, а також механізми їх трансформації. Чим більшою є кількість лат, тим рідше псується їх форма. У разі поломки лати не ремонтують, а замінюють. Наповнення м'якою меблів, наповнювачі для м'яких меблів, наповнювач дивана ппу, ппу для меблів, диван ппу, наповнювач для безкаркасних меблів київ.

4.8/5 - (59 голосів)