Ексклюзивні ⚡️【М’ЯКІ МЕБЛІ】⚡️ Під замовлення Бровари ✪ Великий вибір матеріалів ✅【ДИВАНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ】✅ в Броварах ⚡️ по індивідуальному дизайну ⚡️ розміру ➥ від Виробника ✅ Замовити якісні м’які меблі від виробника. Будь-яка складність м’яких меблів на замовлення

У нас є все, щоб зробити ваші мрії реальністю:

bez-nazvaniya

Акцент на якість. Всі м’які меблі sofa&design Бровари відповідають українським та європейським стандартам. Тільки сертифіковані матеріали для виробництва, Італійських та Німецьких виробників. Дивани за індивідуальними проектами Бровари.

bez-nazvaniya-1Гарантія на м’які меблі Бровари. Мінімальний термін експлуатації меблів віком від 10 років. На всі м’які меблі діють гарантійні зобов’язання до 3 років. Також Ви можете замовити сервісне обслуговування Ваших м’яких меблів. Дивани на замовлення за розмірами замовника Бровари.

bez-nazvaniya-2

Доставка по Україні. Привеземо дивани на замовлення, м’які меблі до самих дверей в будь-який регіон України. Доставка, занесення, складання по Броварам безкоштовно. Доставимо м’які меблі в будь-який зручний час з понеділка по неділю, з 9.00 до 23.00!

bez-nazvaniya-3

Потужне виробництво м’яких меблів Бровари. Площа нашого цеху з виготовлення м’яких меблів – 800 м2. Застосовуємо німецьке та італійське обладнання. Виготовлення м’яких меблів будь-якої складності на замовлення Бровари від 15 днів за договором.

М’які меблі на замовлення Бровари

диваны

Диваны на заказ

krovati

Кровати на заказ

mebel_dlya_restoranov

Мебель для кафе/баров/ресторанов

kresla

Кресла на заказ

Дивани на замовлення Бровари

выбор образцов для мягкой мебели

Авторські м’які меблі на замовлення Бровари

софа дизайн мягкая мебель киев

Диван на замовлення в Броварах

М’які меблі за індивідуальними розмірами на замовлення Бровари

М’які меблі на замовлення Бровари

Фото м’яких меблів Бровари

Диван за індивідуальним проектом Бровари

Ексклюзивні дивани на замовлення Бровари

Дивани на замовлення за ескізами Бровари

5/5 - (10 votes)