Ексклюзивні ⚡️【М’ЯКІ МЕБЛІ】⚡️ Під замовлення Чайки✪ Великий вибір матеріалів ✅【ДИВАНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ】✅ на Чайках ⚡️ по індивідуальному дизайну ⚡️ розміру ➥ від Виробника ✅ Замовити якісні м’які меблі від виробника. Будь-яка складність м’яких меблів на замовлення

У нас є все, щоб зробити ваші мрії реальністю:

bez-nazvaniya

Акцент на якість. Всі м’які меблі sofa&design Чайки відповідають українським та європейським стандартам. Тільки сертифіковані матеріали для виробництва, Італійських та Німецьких виробників. Дивани за індивідуальними проектами Чайки.

bez-nazvaniya-1

Гарантія на м’які меблі Чайки. Мінімальний термін експлуатації меблів віком від 10 років. На всі м’які меблі діють гарантійні зобов’язання до 3 років. Також Ви можете замовити сервісне обслуговування Ваших м’яких меблів. Дивани на замовлення за розмірами замовника Чайки.

bez-nazvaniya-2

Доставка по Україні. Привеземо дивани на замовлення, м’які меблі до самих дверей в будь-який регіон України. Доставка, занесення, складання по Чайкам безкоштовно. Доставимо м’які меблі в будь-який зручний час з понеділка по неділю, з 9.00 до 23.00!

bez-nazvaniya-3

Потужне виробництво м’яких меблів Чайки. Площа нашого цеху з виготовлення м’яких меблів – 800 м2. Застосовуємо німецьке та італійське обладнання. Виготовлення м’яких меблів будь-якої складності на замовлення Чайки від 15 днів за договором.

 

М’які меблі на замовлення Чайки

диваны

Диваны на заказ

krovati

Кровати на заказ

mebel_dlya_restoranov

Мебель для кафе/баров/ресторанов

kresla

Кресла на заказ

Дивани на замовлення Чайки

выбор образцов для мягкой мебели

Авторські м’які меблі на замовлення Чайки

софа дизайн мягкая мебель киев

Диван на замовлення на Чайках

М’які меблі за індивідуальними розмірами на замовлення Чайки

М’які меблі на замовлення  Чайки

Фото м’яких меблів Чайки

Диван за індивідуальним проектом Чайки

Ексклюзивні дивани на замовлення Чайки

Дивани на замовлення за ескізами Чайки

5/5 - (10 votes)