Ексклюзивні ⚡️【М’ЯКІ МЕБЛІ】⚡️ Під замовлення Софіївська Борщагівка✪ Великий вибір матеріалів ✅【ДИВАНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ】✅ по Софіївській Борщагівці ⚡️ по індивідуальному дизайну ⚡️ розміру ➥ від Виробника ✅ Замовити якісні м’які меблі від виробника. Будь-яка складність м’яких меблів на замовлення

У нас є все, щоб зробити ваші мрії реальністю:

bez-nazvaniya

Акцент на якість. Всі м’які меблі sofa&design Софіївська Борщагівка відповідають українським та європейським стандартам. Тільки сертифіковані матеріали для виробництва, Італійських та Німецьких виробників. Дивани за індивідуальними проектами Софіївська Борщагівка.

bez-nazvaniya-1

Гарантія на м’які меблі Софіївська Борщагівка. Мінімальний термін експлуатації меблів віком від 10 років. На всі м’які меблі діють гарантійні зобов’язання до 3 років. Також Ви можете замовити сервісне обслуговування Ваших м’яких меблів. Дивани на замовлення за розмірами замовника Софіївська Борщагівка.

bez-nazvaniya-2

Доставка по Україні. Привеземо дивани на замовлення, м’які меблі до самих дверей в будь-який регіон України. Доставка, занесення, складання по Софіївській Борщагівці безкоштовно. Доставимо м’які меблі в будь-який зручний час з понеділка по неділю, з 9.00 до 23.00!

bez-nazvaniya-3

Потужне виробництво м’яких меблів Софіївська Борщагівка. Площа нашого цеху з виготовлення м’яких меблів – 800 м2. Застосовуємо німецьке та італійське обладнання. Виготовлення м’яких меблів будь-якої складності на замовлення Софіївська Борщагівка від 15 днів за договором.

М’які меблі на замовлення Софіївська Борщагівка

диваны

Диваны на заказ

krovati

Кровати на заказ

mebel_dlya_restoranov

Мебель для кафе/баров/ресторанов

kresla

Кресла на заказ

Дивани на замовлення Софіївська Борщагівка

выбор образцов для мягкой мебели

Авторські м’які меблі на замовлення Софіївська Борщагівка

софа дизайн мягкая мебель киев

Диван на замовлення на Софіївській Борщагівці

М’які меблі за індивідуальними розмірами на замовлення Софіївська Борщагівка

М’які меблі на замовлення Софіївська Борщагівка

Фото м’яких меблів Софіївська Борщагівка

Диван за індивідуальним проектом Софіївська Борщагівка

Ексклюзивні дивани на замовлення Софіївська Борщагівка

Дивани на замовлення за ескізами Софіївська Борщагівка

5/5 - (10 votes)