ᐈ【Індивідуальна М’ЯКІ МЕБЛІ】⚡ Під замовлення ✪ Великий вибір матеріалів ✅【ІНДИВІДУАЛЬНІ ДИВАНИ】⚡ На Замовлення ✅ У Києві ⚡ за індивідуальним дизайном ⚡ розміром ➥ від Виробника .. Індивідуальні М’які меблі повинна відповідати вимогам функціональності і зручності, і підходити до її вибору потрібно з педантичністю і відповідальністю. Зокрема, значну роль відіграє сумісність меблів з дизайном вашій квартирі або будинку. Для невеликих кімнат будуть доречні одні моделі, для великих приміщень – інші. Замовлення м’яких меблів від виробництва «sofa-design» послужить для вас вигідним рішенням цього питання, в разі якщо масова м’які меблі різних виробників з якоїсь з причин не відповідає вашим бажанням.

Дивани за індивідуальним проектом на замовлення


М’які меблі на замовлення в нашому магазині в Києві зображена на нашому сайті. Це також меблі з нашого модельного ряду, яка не включена в серійне виробництво, однак може бути зроблена на замовлення. У разі якщо ви не знайдете серед цих товарних позицій то, що вам подобається на сто прцентов, то хоча б отримаєте приблизне уявлення про продукції, що виготовляється нашою фабрикою меблів – тканини, фурнітура, форми і багато іншого.

М’які меблі за індивідуальним проектом під замовлення в Києві


На замовлення ми виготовляємо наступні предмети індивідуальної м’яких меблів (перелік далеко не строгий, з приводу певних виробів уточнюйте по телефону):
  • Індивідуальні крісла на замовлення;
  • Індивідуальні крісла-ліжка на замовлення;
  • Індивідуальні дивани на замовлення;
  • Індивідуальні тахти на замовлення;
  • Індивідуальні ліжка на замовлення.

М’які меблі за власними розмірами замовити

Якщо вам все-таки не підійшли певні неповторні зразки індивідуальної м’яких меблів від нашої фабрики в Києві, одним-єдиним правильним рішенням буде виробництво м’яких меблів на замовлення від «sofa-design» за своїми вимогам.

Фото індивідуальних м’яких меблів

При розробці індивідуальної м’яких меблів ми застосовуємо для різних її елементів (каркаса, оббивки, сидінь, наповнювача спинок і ін.) – тільки перевірені матеріали найвищої якості. З їх списком ви зможете ознайомитися на сторінках веб-сайту, або уточнити їх безпосередньо у нашого експерта.

Замовити індивідуальні дивани за особливими розмірами

Досить відправити нам начерки, вимоги до фанеровке і матеріалами, фурнітурі – і ви отримаєте свій ексклюзивну тахту, диван, ліжко або крісло необхідного розміру і кольору, оснащеного всіма необхідними для вас механізмами і особливостями. Вірним вибором при підборі м’яких меблів може стати консультація з працівником нашої фірми – оффлайн або онлайн-консультантом.
5/5 - (1 vote)