ᐈ【КОПІЇ ДИВАНІВ】⚡ Під замовлення ✪ Великий вибір матеріалів ✅【брендових М’ЯКІ МЕБЛІ】⚡ за індивідуальними розмірами ➥【Репліки ДИВАНІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ】✅ від Виробника в Києві.


Італійці по праву вважаються законодавцями меблевої моди. У них замовляють предмети обстановки багаті люди з усіх кінців землі. Копії та репліки італійської, французької, німецької, американської м’якої мебелі в Києві від sofa-design.

Копії та репліки диванів під замовлення в Києві

 

Відмінною особливістю є використання тільки цільного деревного масиву, який росте в екологічно чистих місцях і проходить тривалий період сушіння перед запуском у виробництво. Додатковим матеріалом служить фанера. Репліки італійських меблів.

Багато з нас є прихильниками моди. Одному не дає спокою потреба мати все найкраще і прогресивне, іншому властива часта зміна навколишнього інтер’єрної обстановки.

Репліка італійських м’яких меблів. Копії італійських м’яких меблів

Що робити, якщо в руках є зарубіжної каталог меблів, але не знаєш іноземної мови країни-виробника? Як бути у випадку передоплати? Хто проконтролює весь процес виготовлення, щоб замовник був впевнений, що отримає меблі бажаної форми, розмірів і кольору?

Репліки американських диванів. Копії американських диванів

 

Відсутність ДСП обумовлено наявністю навіть мінімальної концентрації смолоподобной клеять речовин. Тканинна оббивка має міжнародний сертифікат якості. Вона відрізняється підвищеною ізносостокойстью, сохраеніем кольору і малюнка, антиалергенними.

Різні конфігурації меблів, гідні того, щоб перебувати в розкішних палаццо, “розбавляються» скромними наборами для міських квартир і невеликих приватних будинків. Репліки диванів відомих дизайнерів. Репліки і копії італійських, французьких, німецьких, американських ліжок Київ.

Репліки французьких диванів. Копії французьких диванів

Французи роблять ставку на практичність. Малогабаритні квартири місцевих жителів потребують меблів, здатної модифікуватися. Комплект внутрішніх елементів дозволить перетворити крісло і складений диван в достатній за розмірами місце для нічного відпочинку.

Репліки дизайнерських диванів. Копії дизайнерських диванів Київ

Безліч питань ставлять потенційних замовників в глухий кут, а можливість здійснити поїздку з метою меблевого шопінгу в іншу країну приваблює не кожного.

Крім того, адже може бентежити і ціна в 2000-3000 доларів за один диван, яка здається доступною лише громадянам з європейським рівнем доходу. А відмовитися від пристрасного, що не дає спокою бажання мати божевільну річ так важко! Репліки італійських ліжок. Копії італійських ліжок.

Компанія «Софа дизайн» пропонує жителям столиці і області виготовити ексклюзивну м’які меблі, пропоновану іноземними виробниками.

Наші репліки обійдуться в ціновому відношенні на 200-300% дешевше. При цьому не постраждає якість і збережеться обраний стиль.

Переваги для покупців

Не будемо розповідати, що є експертами в області створення меблів. Просто покажемо, які вигоди отримає замовники, співпрацюючи з нами.

 

Меблі володіє невловимим витонченістю, деякою інтелектуальністю. Сучасним французам не властива зайва розкіш – вони віддають перевагу функціональності, але не забувають про те, що меблі можуть стати справжнім витвором тонкого мистецтва. Копії меблів відомих брендів.

Виготовлення реплік меблів. Примітно, що властиве епосі XVIII-XIX століття марнотратство, виражене у використанні дуже дорогих оздоблювальних матеріалів для меблів і драпірування стін, абсолютно не підтверджується сьогоднішніми смаками громадян Франції.

Репліки німецьких диванів. Копії німецьких диванів.

Американські дивани відрізняються своєю шириною і глибиною. Основний пріоритет – зручність. У дизайні часто можна зустріти «представників» різних стилів і навіть епох.

 

Однак це не заважає створювати щось своє, тому кожен янкі пробує себе в сфері інтер’єрного оформлювання. Особливою дизайнерської любов’ю користуються ніжки м’яких меблів. Просторі приміщення обставлені меблями в світлих або консервативних тонах.

Жителям США не властива манірність англійців і яскравість італійських пропозицій, але при цьому вони люблять імітувати в інтер’єрі дорогі матеріали. Демократична лінія простежується в багатьох інтер’єрах і окремо взятих виробах. Репліки дизайнерських диванів на замовлення і під замовлення.

Німецька м’які меблі заснована на використанні прихованих механізмів, що полегшують існування. Любителів футболу з келихом пива залучають вбудовані в дивані ніші.

Нерідко можна зустріти гнуті підлокітники, вбудовану прямо в софу або диван відеотехніку. Великим попитом користуються вироби, які мають кнопку, повертаючу м’які меблі разом з тим, хто сидів на ній на 180 °.

Репліки дорогих диванів. Копії дорогих диванів

Педантичні розробники придумують безліч прихованих механізмів, відразу ж отримуючи патент на їх винахід.

Наша компанія здатна виготовити репліки на продукцію зарубіжних виробників. Досить паперової фотографії або електронного зображення, щоб дизайнери змогли зрозуміти бажання замовника і приступити до розробки ескізу. Маючи великий досвід у виготовленні меблів різних стильових напрямків, майстри визначать, які внутрішні механізми підійдуть для конкретних моделей. Клієнту залишиться вибрати оздоблювальний матеріал і надати габаритні розміри для майбутнього виробу. А якщо це не виходить зробити самостійно, наші фахівці виїдуть додому до замовника, зроблять необхідні заміри і складуть комп’ютерне зображення для візуальної ідентифікації.

Хочете оточити себе європейським інтер’єром? Дерзайте, бо немає нічого неможливого. А ми втілимо в реальність задумані проекти.

Отримавши загальне враження про конфігурацію і кольорі меблів, покупець звертає увагу на дрібниці: рівність рядків, симетричність країв, фурнітуру. Репліки м’яких меблів на замовлення, репліки м’яких меблів під замовлення.

Нам не доведеться червоніти за поганий працю, адже все буде виконано по вищому розряду на сучасному обладнанні.

Дотримання термінів входить до переліку наших зобов’язань перед клієнтами. У діяльності компанія «Софа дизайн» не траплялося досі форс-мажорних обставин, через які ми б підвели клієнтів. Репліки м’яких меблів Київ, виготовлення італійських диванів, італійські дивани на замовлення, німецькі дивани на замовлення, копії диванів.

Гарантія обумовлена ​​застосовуваними матеріалами та комплектуючими. Для найбільш відповідальних вузлів ми використовуємо європейські кріплення і трансформують пристрою. Якісний наповнювач, клей, каталог тканин і міцні скоби дозволять створити відмінні репліки, копіюють зарубіжні вироби.

Ціновий фактор часто є вирішальним фактором при виборі майбутньої покупки. Вартість, знижена в 2-3 рази, буде приємною несподіванкою для будь-якого клієнта.

Мудре рішення завжди радує. Подумайте, хотіли б ви, не виїжджаючи за межі країни, мати закордонний комфорт у власному будинку або квартирі? Репліка не гірше оригіналу, репліки м’яких меблів.

Брендовий м’які меблі, брендова м’які меблі недорого, репліки диванів, репліки дорогих диванів, прорахунок вартості виготовлення індивідуальних меблів по фото, Репліки дорогих диванів італійських моделей, репліки дорогих диванів Київ, репліки німецьких диванів, репліки французьких диванів, репліки.

Репліки дорогих диванів, репліки дорогих диванів Київ, репліки дорогих диванів на замовлення, репліки дорогих диванів під замовлення, Копії Дорогих Диванов на замовлення, Копії Дорогих Диванов під замовлення, Копії Дорогих Диванов замовити, Копії Дорогих Диванов Київ, Німецькі дивани на замовлення, Німецькі дивани під замовлення, Німецькі дивани замовити, французькі дивани на замовлення, французькі дивани під замовлення.

французькі дивани Київ, французькі дивани замовити, італійські дивани, італійські дивани Київ, італійські дивани на замовлення, італійські дивани під замовлення, італійські дивани виготовлення, брендовий м’які меблі, копії італійських диванів, копії італійських диванів на замовлення, копії італійських диванів під замовлення, копії італійських диванів замовити, копії німецьких диванів, копії німецьких диванів на замовлення, копії німецьких диванів під замовлення, копії французьких диванів, копії французьких диванів на замовлення, копії французьких диванів під замовлення.


Авторські 【КОПІЇ ДИВАНІВ】 під замовлення ✪ Великий вибір матеріалів 【брендових М’ЯКІ МЕБЛІ】 за індивідуальними розмірами ➥ 【репліки ДИВАНІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ】 від Виробника Гарантія 3 роки Італійське Німецьке обладнання Оптимальні ціни Знижки та Акції! Замовити копії і репліки м’яких меблів, дивани-крісла-ліжка на замовлення, ліжок від виробників: Зманія, Полиформ, b & b італія, Visionnaire, Bazzi, Cappellini Intagli, Chelini, Bizzotto, Belloni, Twils, Seven Sedie, Francesco Pasi, Caroti, Carpanese , Bello Sedie, Costantini Pietro, Minotti Collezioni, Mobilidea, Brunello, Roberto Cavalli, Alchymia, Rugiano, Ulivi Salotti, Vibieffe, Vittoria Frigerio, Siwa, Gregori, DV Home, Paolo Luchetta, Dorelan, Malerba, Longhi, Asnaghi, Danti, Antonelli Moravio, Creazioni, Fasal Castelli, Tonon, Zanotta, Isacco Agostoni, Bedding Atelier, Quartet, Barnini Oseo srl, Agostini Mobili, Silik, Exedra, Smiam, Alberta Salotti, Gold Confort, Zanaboni, Arketipo, Modenese Gastone, Ceppi Style, Formitalia, Mascheroni, Mantellassi, Giovannetti.

5/5 - (1 vote)