Квартири з невеликою площею призначені для проживання однієї людини, тому 2-3 мешканцям вільного місця часто не вистачає. Вирішенням проблеми стає меблі на замовлення для маленьких квартир, спроектовані з урахуванням особливостей планування приміщень та потреб мешканців.

Правильний вибір типів меблів

Щоб ефективно використовувати житловий простір, необхідно знати, які меблі вибрати для маленької квартири. Улюблені багатьма цілісні корпусні меблі для маленьких квартир далеко не завжди є найкращим варіантом через монолітність корпусів. Більш вигідне рішення – різновид модульних меблів для маленької однокімнатної квартири. Оптимальними варіантами можна назвати меблі-трансформер та багатофункціональні меблі.

Меблі для мультифункціональності

Зекономити вільну площу та забезпечити комфорт для мешканців дозволяють багатофункціональні меблі під замовлення для маленької квартири. Особливістю конструкцій цього є здатність виконувати кілька функцій без зміни параметрів. У багатофункціональних меблів для маленьких квартир передбачені різні механізми, які дозволяють регулювати висоту та ширину, розширювати та зменшувати поверхні, повертати та змінювати кут нахилу.

Вбудовані шафи та полички

Переваги вибору вбудованих меблів для маленької квартири:

  • використання елементів планування (кутів, ніш, вільних ділянок стін) збільшення корисної площі;
  • створення гармонійного цілісного інтер’єру із загальною ідеєю;
  • облаштування приміщень відповідно до індивідуальних вимог та смаків.

Повністю задовольнити потреби власників житла з урахуванням способу життя, віку та індивідуальних особливостей дозволяють вбудовані меблі на замовлення.

Меблі-трансформери

Багатофункціональні меблі-трансформери для маленької квартири поєднують практичність, простоту та зручність користування та естетичність. Корпусні меблі на замовлення. Найбільш популярним різновидом компактних меблів-трансформерів для маленької квартири є доповнені столиками або пуфами дивани. Конструкція та механізм дозволяють використовувати їх як систему зберігання, повноцінного спального місця, місця відпочинку. До категорії трансформерів відносяться шафи-ліжка, комоди-ліжка, столи-ліжка, розсувні або відкидні столи, розкладні стільці.

 

Розміщення меблів у маленьких кімнатах

Щоб зрозуміти, як правильно розмістити меблі в маленькій кімнаті, достатньо знати основні способи розміщення:

  • концентричний;
  • симетричний (підходить для прямокутних приміщень);
  • асиметричний.

Найбільш виграшним для невеликих квартир є асиметричний метод.

Для невеликої кімнати гарним рішенням стануть багатофункціональні стелажі, які можуть виконувати функції перегородок, консолей для телевізорів, систем зберігання та відкидних столів.

Кольори та декор для візуального розширення простору

Думка, що біла меблі для маленької квартири є найкращим варіантом, оскільки візуально розширює простір, буде правильною за умови обробки світло-жовтого, світло-зеленого, приглушено-жовтогарячого фону. Багато залежить від основних кольорів обробки, включаючи покриття для підлоги, кількості і розташування джерел освітлення.

Створити відчуття простору допоможуть молочний, бежевий, ванільний, слонова кістка, світло-сірий відтінки. Для розширення простору невеликого приміщення потрібно використовувати легкі тюлі, дзеркала, елегантний декор.

5/5 - (10 votes)