ᐈ【МОДУЛЬНИЙ ДИВАН】⚡️На замовлення в Києві ✅ Великий вибір якісних ⚡️ матеріалів оббивки і наповнення ✅【МОДУЛЬНИЙ ДИВАН ПІД ЗАМОВЛЕННЯ】⚡️ в Києві від Виробника. Це сучасне слово «модульний» – увійшло в наш побут раз і назавжди. Але що воно означає? Часто це слово вживають в поєднанні зі словом «меблі», а також з поєднанням «м’які меблі». Виявляється, м’які меблі можна модифікувати за нашим бажанням і потребам. Поговоримо про це докладніше.

Фото модульних диванів

Модульні дивани на замовлення від виробника

Звичайні дивани, які професіонали називають ще стаціонарними, зроблені без можливості зміни. Такий диван ви не зможете модифікувати на свій розсуд. Подібний предмет меблів не ділимо на частини, розмір його неможливо зробити більшим чи меншим, тому його і називають «стаціонарним» диваном. Який конфігурації ви його купили, таким його і викинете. Стаціонарні дивани широко випускали в Радянському Союзі. Вони часто були однаковими, стандартними, і використовувалися в стандартних, малогабаритних квартирах. Однакова оббивка, обмежена кількість посадочних, а тим більше, спальних, місць, неможливість функціонального застосування. Чи то справа сучасна модульна м’які меблі. Вона може бути як досить невеликих, так і гігантських розмірів.

Чому коштувати замовити модульний диван?

Модульні дивани можна функціонально використовувати як в маленьких, так і в просторих приміщеннях. Такі меблі складається з окремих частин і може модифікуватися, як завгодно. Вона не має суворої конфігурації. Купуючи модульний диван, ви маєте можливість врахувати всі важливі моменти: як ви будете його використовувати, в приміщенні яких розмірів і в якому інтер’єрі. Звичайно, в магазині ви можете придбати готову модель м’яких модульних меблів. Але все ж ви будете кілька обмежені в застосуванні такого дивана.

Краще звернутися до професійного дизайнера і спільно з ним розробити варіант модульної м’яких меблів, який найбільш підійде для ваших умов і потреб. Разом з професіоналом ви підберете потрібні вам блоки, в залежності від того, що вам потрібно: предмет меблів для прийому гостей, нічного відпочинку, сидіння або роботи. Такий диван можна назвати цілою модульною системою, в якій буде і пуф, і крісло, і полку, і білизняний ящик, і багато іншого. Іноді один предмет модульної м’яких меблів може складатися з декількох десятків елементів! Ось що нам може запропонувати сучасна меблева промисловість.

Модульний диван на замовлення в Києві

Система модульних м’яких меблів на замовлення може бути, як вільної, так і жорсткою. Що це означає? У жорсткому варіанті блоки дивана міцно з’єднані один з одним, і предмет меблів ви будете використовувати виключно в заданому вигляді. Це так званий секційний диван. Разом з дизайнером ви вибираєте потрібні елементи: сидіння, підлокітники і спинки. По вашому проекту їх з’єднують в меблевому цеху. Розібрати секційну м’які меблі ви вже не зможете, принаймні, без допомоги фахівців.

Виготовлення модульного дивана

Інша справа – трансформована модульна система. Такий предмет меблів складається з окремих, не поєднаних між собою частин, а значить, його форму і застосування можна модифікувати, як вам заманеться: як цільне місце для сидіння і сну, або ж розосереджені по кімнаті окремі блоки. Крім того, з часом у вас може помінятися сфера застосування дивана. Скажімо, у вас з’являється ще один член сім’ї і вам необхідно нове спальне місце або ж додатковий ящик для зберігання речей. Ніяких проблем – один або кілька елементів ви додаєте, або ж замінюєте на інші, змінюючи кількість, форму, розмір і навіть колір окремих блоків. Ось які безмежні можливості дарує модульна м’які меблі на замовлення!

Модульні м’які меблі на замовлення

Уявіть собі картину: маленька дитина грає на підлозі з грою-конструктором. З маленьких частин хлопчик складає щось більше. Те ж саме можна сказати і про модульних м’яких меблів: це своєрідне «Лего», тільки для дорослих. Наприклад, один диван може складатися з різних деталей, розмір і форма яких відрізняються між собою.

Модульні м’які меблі від виробника Київ

Висота подушок, глибина і ширина сидінь можуть бути різними. З одного боку предмета меблів встановлений підлокітник, який можна використовувати в якості столика або полки. А з іншого – низький і м’який пуф, який за бажанням можна від’єднати і використовувати як стільчик або журнальний столик. Модифікувати такий диван можна як завгодно. Він може займати величезний простір або ж функціонально заповнювати сліпий кут кімнати (кутовий диван). Розклавши м’яке крісло і підсунувши до нього пуф, ви отримуєте зручне спальне місце. Варіантів безліч! Професійне 【ВИРОБНИЦТВО МОДУЛЬНИХ ДИВАНІВ】 в Києві ✪ Замовити модульний диван в Києві будь-яких розмірів і форм Великий вибір якісних матеріалів оббивки і специфікацій 【МОДУЛЬНИЙ ДИВАН НА ЗАМОВЛЕННЯ】 в Кіеве✓ Оптимальні ціни!

5/5 - (1 vote)