ᐈ 【ВИГОТОВЛЕННЯ М’ЯКИХ декоративних панелей】 ⚡️ На замовлення ✪ 【М’ЯКІ СТІНОВІ ПАНЕЛІ】 ✅ Під замовлення ⚡️ БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд дизайнера ✅ Гарантія якості ⚡️ Декор панелі під ключ! Набридла стандартна забарвлення? Хочете, щоб ваш інтер’єр виглядав оригінально? Пропонуємо вам особливе рішення: М’які декоративні панелі, на вибір понад 700 образів оббивки.

М’які стінові панелі на замовлення

М’які декор панелі на замовлення в Києві

М’які стінові панелі на замовлення в Києві

Він – відмінна альтернатива одноманітним гіпсовим виробам. Дивани на замовлення. Об’ємні, рельєфні декоративні панелі підійдуть під будь-який дизайн, сучасний і класичний. Ними можна оформити будь-яке приміщення – як передпокій, дитячу, вітальню, так і офіс, кінотеатр, ресторан, концертний зал.

Фото м’яких панелей

М’які декоративні панелі на замовлення

У виробництві і установці стінових панелей важливі екологічно чистий матеріал, геометрична точність, міцність, правильні транспортування і монтаж. Але не тільки це. Декор панелей також має величезне значення. Він повинен бути якісним, екологічним та естетичним.

Виготовлення м’яких декор панелей

Спочатку рельєфні, об’ємні панелі мають білий колір. При обробці їх можна забарвити в будь-який відтінок. Оздоблення проводиться з бамбукового волокна. Його переваги:

  1. Легко миється;
  2. Чи не збирає пил;
  3. Екологічна чистота;
  4. Не викликає алергії.

Виробництво стінових панелей

Стиль декору може бути будь-яким:

  1. Геометричні форми (квадрат, ромб, коло, овал і т.д.);
  2. Голнообразние мотиви;
  3. Класичні квіткові малюнки;
  4. Стилізований під викладені камені, плитку, цеглини і т.д.

М’які 3д панелі ціна

За допомогою декору стінних панелей можна яскраво розставити акценти в інтер’єрі, виділити певну зону кімнати або всю її цілком. При монтажі різні панелі можна встановити різними способами, об’єднавши різні рельєфні обробки. Це створює багатство малюнка і надає приміщенню розкішний вигляд. Дивани на замовлення. М’які 3д панелі на замовлення Київ【ВИГОТОВЛЕННЯ М’ЯКИХ декоративних панелей】 ⚡ на замовлення ✪ Декор панелі ⚡ з тканини ✅ шкіри ⚡ Великий вибір матеріалів ⚡ 【М’ЯКІ СТІНОВІ ПАНЕЛІ】 ✅ під замовлення ⚡ БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд дизайнера ✅ Гарантія якості ⚡ Виробництво декор панелей ⚡ під ключ!

М’які панелі для стін на замовлення

Підсвічування. Стінові панелі, які мають обсяг, заграють новими фарбами, якщо ви будете використовувати підсвічування. Світло точкових ламп, падаючи на рельєфні зображення, виділяє кожну деталь, створюючи родзинку в оформленні.

Якісні декор панелі

Якість. Декор панелей, який ми здійснюємо – оригінальний, яскравий, екологічно чистий і безпечний. Ми зможемо втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення. Ваш інтер’єр буде вишуканим і заграє новими гранями, привертаючи увагу ваших рідних, гостей і партнерів. М’які панелі для стін на замовлення. М’які панелі для стін під замовлення.

5/5 - (7 votes)