Ваша дитина підросла і хоче мати свій простір? Прийшов час задуматися, щоб купити дитячий диван. Це досить зручний і функціональний елемент в інтер’єрі дитячої кімнати. Коли до дитини приходять однокласники, друзі, м’який дитячий диван стане чудовим місцем для спілкування та ігор.

Зазвичай дитячі кімнати невеликої площі, тому велику роль відіграє можливість економії площі, оптимальним варіантом буде звернути увагу на дитячі розкладні дивани, які можуть бути і комфортним місцем для сну. При виборі дитячого дивана, який буде служити спальним місцем необхідно пам’ятати, що він повинен забезпечувати повноцінний здоровий сон, а для цього дитячий диван Львів повинен бути зручною форми з надійним каркасом і виготовлений з нешкідливих для здоров’я дітей матеріалів.

 

 

Також корисною опцією в дитячих диванах є наявність ніші де можна складати білизну, іграшки та інші дрібниці. В дитячу кімнату рекомендуємо дивани з м’якими спинками і підлокітниками, щоб виключити можливість травмування під час веселих ігор. Оскільки дитячі ігри не зовсім спокійні, тому дитячий розкладний диван повинен бути міцної конструкції з якісних матеріалів і надійними кріпленнями. Крім цього дитячий диван Київ необхідно вибирати з міцної, зносостійкої оббивкою, по якій легко доглядати, мити і чистити.

Щоб купити дитячий диван Київ, пропонуємо асортимент в інтернет-магазину «Sofa & design», також Ви можете замовити доставку по Києву Україні. Ви можете вибрати матеріал оббивки з різноманітної колірної гамми. Але при виборі дитячого дивана важливі не тільки краса, а й якість. В асортименті дитячі дивани Sofa & Design, виготовлені на основі пружинного блоку Боннель + пінополіуретан, які забезпечують рівномірний розподіл навантаження для повноцінного відпочинку.

У нас представлені дитячі дивани ціни яких доступні і відмінну якість.

5/5 - (1 vote)