Професійне виробництво м’яких меблів в Стилі Класицизм за доступними цінами в Києві. Великий вибір оббивних матеріалів. Якісно. Термін виробництва 28 днів. Диван під замовлення Київ.

Дивани в Стилі Класицизм на замовлення. Замовити диван Класицизм.

Меблі французького класицизму, який прийшов на заміну стилю рококо, властива простотою, чіткістю співвідношень з яскраво вираженою конструкцією, не перевантаженою елементами (стиль Людовика ХVI).

М’які меблі в стилі Класицизм під замовлення

О пів на СІМДЕСЯТ-х років ХVIII століття в Франції все без винятку найбільше просування знаходять комоди, письмові столи, жіночі контора, секретери з безпосередніми ніжками, гладкими горизонтальними карнизами і тягою. Позолота і забарвлення меблів поступаються роль фактурі колоди. У властивості коштовностей застосовували мозаїка (клеєна картина з різних порід дерева), порцелянові вставки, бронзові уявні медальйони.

Стиль м’яких меблів Класицизм: Дивани, ліжка, крісла і тд ..

Для оббивки використовували спеціалізовані окремі матерії – гобелени або вишиті матерії з малюнком забарвлень, букетів і пасторальних сцен. Знаменитими умільцями меблів класицизму існували Вентеман, Різенер, Меблі, бронзувальник Домір, Рентгеноскопія. Дивани в Стилі Класицизм, дивани в Стилі Класицизм на замовлення, Дивани в Стилі Класицизм під замовлення, дивани в Стилі Класицизм замовити, Крісла в Стилі Класицизм на замовлення, Диван Класицизм на замовлення, Диван Класицизм під замовлення.


Професійне ✅ виробництво м’яких ✪ меблів в Стилі ⚡️【КЛАССИЦИЗМ】⚡️ за доступними цінами в Києві ⚡️【ДИВАНИ КЛАССИЦИЗМ】⚡️ на замовлення ✅ Великий вибір оббивних матеріалів. Якісно ✅ Термін виробництва 28 днів.

5/5 - (1 vote)