Великий вибір м’яких меблів допомагає аскетичне обстановку перетворити в розташовує до відпочинку. Як приємно прийти додому і розташуватися в м’якому кріслі або влаштуватися поруч з коханою людиною на красивому дивані! Великий вибір ✅ м’яких меблів допомагає ⚡ аскетичне обстановку перетворити в розташовує до відпочинку ✅ Як вибрати м’які меблі ⚡ Вибираємо м’які ✅ меблі в Києві …

М’які меблі “приживеться” всюди:

– в приміщенні для прийому їжі (кухонний куточок, стільці зі спинками);

– робочому кабінеті (крісло);

– вітальні, спальні (диван, стільці, крісла, оттоманка, пуф);

– дитячої (вироби для сну, ігрового часу, навчання);

– передпокої (окремий низький стільчик, комбінація невеликої тумби з банкеткою, диван для габаритного коридору).

Яким буде ваш вибір: м’які меблі у вигляді однієї одиниці або цілий комплект?

Критерії оцінки меблів перед придбанням

Як вибрати диван. Диван для сну Київ.

Хтось шукає, де краще купити диван, а іншій людині потрібно обставити кілька кімнат.

Складовими будь меблевої групи є каркас, оббивка і наповнювач. Вибираючи сподобався гарнітур, зверніть увагу на наступні моменти.

 1. Каркас

  Являє собою несучу конструкцію, яка формує показники міцності виробів.

  Матеріалами служать деревина, ДСП, багатошарова фанера, метал.

Як правильно вибрати диван для сну. Як вибрати кутовий диван.

Повністю металевий каркас фінансово невигідний. Якщо робити тонкостенную металоконструкцію на ламелях, то вона підійде більше для гостьового використання. Цю технологію освоїли китайці: поміщений в чохол матрац фіксується до каркасу, потім слід кріплення ніжок.

Надійними вважаються каркаси з деревини. Першість займає дуб: він дорожче за рахунок збільшеної щільності, яка на 40% більше, ніж у сосни. Щоб продавати меблі середньої сегментной категорії покупців, деякі виробники зменшують товщину складових каркаса, що є технологічним порушенням.

Слабовисушенная і необроблена деревина призведе до регулярного скрипу в місцях з’єднань і досить швидкої поломки, якщо купити меблі з порушеними параметрами підготовки сировинних компонентів.

Який диван краще пружинний або пінополіуретан

Дужки не можуть стати повноцінною альтернативою болтів і саморізами. Збірку меблевої ніші слід робити з поперечно розташованим ребром жорсткості. Якщо дно з’єднати зі стінками за допомогою скобового степлера, то воно незабаром відпаде.

При комбінуванні матеріалів кращими характеристиками володіє комбінація «дерево / клеєна фанера», ніж «дерево / ДСК».

наповнювач

Середина меблів складається з декількох елементів:

а) м’які матеріали;

б) пружинний блок;

в) проміжні покриття;

г) складаний механізм.

 • Поролон раніше досить часто застосовувався в начинці меблів. Але якщо використовувати тільки його, то через деякий час експлуатації дивана чи крісла виріб просяде. Тому його комбінують з натуральними покриттями, а ще краще – коли замінюють пінополіуретаном.
 • Жорсткий синтепон сформує пружність сидіння або спинки, а м’який – додасть комфортності.
 • Холлофайбер є підвидом синтепону, доповненим силіконовими волокнами. Володіє хорошою тепловіддачею.
 • Кінський волос, водорості і копра (стружка з оболонки кокоса) відносяться до натуральних наповнювачів. Вони не використовуються там, де запропоновано великий вибір м’яких меблів, а призначені для елітних марок виробів.

Як вибрати диван для щоденного сну

Проміжними матеріалами, що укладаються між каркасом і пружинами, а також між блоком і верхньої тканиною служать ватин, поролон, повсть. Вони оберігають від руйнування м’яких шарів твердими складовими меблів.

Пружинні блоки встановлюються двох типів: взаємопов’язана сіткова модель і незалежна конструкція, в якій кожна пружина поміщена в окрему оболонку. Другий тип вважається більш комфортним і корисним для хребта людини.

Як вибрати якісний диван

 1. Складаний механізм застосовується для компактної збірки меблів. Він використовується в диванах і кріслах-ліжках. Прості пристрої «книжка», «клік-кляк» доповнені складними варіантами «дельфін», «французька розкладачка». Всього налічують 7-8 основних типів трансформації меблів, які доповнюються іншими, менш поширеними видами, запропонованими виробником.

  Оббивка

Єдина частина м’яких меблів, яку вдасться оцінити не тільки візуально, але і тактильно. Параметри, за якими обирається декоративний матеріал, це – колірний тон, наявність орнаменту або малюнка на тканині, світлостійкість. З практичних характеристик важливі стійкість до розтягування, ступінь зминання при навантаженнях (для більш тонких тканин, шкіри і замінника), низька здатність притягувати пил, швидкість очищення від неминучих і випадкових забруднень.

Вибір оббивки м’яких меблів досить широкий.

 • Любителям білих і світлих тонів рекомендуємо звернути увагу на флок. Він зносостійкий і добре реагує на механічне вплив.
 • Шкіра та її імітація мало підходять для квартир, в яких проживають коти і собаки. В цьому випадку набагато краще буде зупинитися на гобеленових тканинах, мікрофібрі, терможаккарде, скотчгард (аналогу щільного бавовни).
 • Привабливо виглядає арпатек, штучна шкіра, а «примхливим» у використанні вважається велюр, вельвет.

Як вибрати диван-ліжко на кожен день

У світі конкуренції успішною буде та компанія, чиє виробництво м’яких меблів зможе повністю задовольняти попит і потреби клієнтів. Каталог м’яких меблів дозволить оцінити пропоновані варіанти виробів. Тим, хто звик користуватися ексклюзивними речами, пропонуємо їх виготовлення під замовлення. Вибираємо на совість, вибираємо м’які меблі, вибираємо м’які меблі в Києві, Як вибрати м’які меблі.

5/5 - (7 votes)