Офісні меблі повинні бути ергономічними, зручними і привабливою. Особливо важлива ергономічність. Офіс – це приміщення, де кілька або цілий колектив співробітників займаються активною роботою. У даній галереї Ви зможете подивитися наші роботи а так же вибрати дизайн Вашої майбутньої офісних меблів:

Це формує певні вимоги до офісних меблів. Вона не повинна займати багато місця в кабінеті, захаращувати проходи, полки і ящики повинні бути розміщені на такій відстані, щоб до них було зручно дотягнутися. Цього не завжди можливо досягти, набуваючи готові меблі для офісу, особливо, якщо ваше приміщення має нестандартну форму і розміри. Згадане питання може вирішити виготовлення офісних меблів на замовлення. Наша компанія пропонує клієнтам цю послугу.

Офісні меблі на замовлення Київ

Щоб врахувати всі особливості офісного приміщення, а також побажання замовника, ретельно розробляється індивідуальний проект предметів офісних меблів. Наш дизайнер підкаже, меблі яких розмірів і якої форми доцільніше виготовити, щоб вона була зручною та ергономічною. Крім того, фахівець дасть вам слушні поради, як краще розмістити меблі в офісі, щоб вона не заважала, не створювала перешкод при активній роботі. Навіть якщо ваше приміщення має нестандартну форму, завжди є вихід, як вирішити цю проблему. Ми маємо багатий досвід у виготовленні офісних меблів для кімнат, де є нестандартні кути, круглі стіни і ніші.

Офісні меблі на замовлення. Замовити офісні меблі.

Виготовлення предметів меблів для офісу має й інші переваги. Ви самі вибираєте:

– матеріал, з якого буде зроблена ваша майбутня меблі – ДСП, МДФ, метал, пластик, кварц і т.д .;

– колір предмета меблів (яскравий або пастельний, однотонний або з малюнком, тощо). Наш дизайнер підкаже, який колір буде найоптимальнішим для сучасного офісу;

– кількість ящиків, полиць, стільців, необхідних для вашого колективу;

– ручки, фурнітуру, додаткове підсвічування і т.д.

Меблі для офісу на замовлення. Замовити меблі для офісу

Погодьтеся, офісні меблі, крім ергономічності і зручності, повинна мати ще одну якість – безпека. Ця характеристика тим важливіша, якщо в приміщенні працює одночасно велику кількість людей. Наші фахівці підкажуть вам, який матеріал і які деталі для майбутньої офісних меблів слід вибрати, щоб вона відповідала всім вимогам з безпеки і не принесла шкоди вашим співробітникам.

Меблі для офісу під замовлення. Виготовлення офісних меблів

Мебель, изготовленная нами, оптимально подойдет по размерам и форме вашего офиса, будет отвечать предназначению вашего бизнеса и тонкостям работы ваших сотрудников. Предметы мебели будут комфортабельными, сэкономят энергию работников, а также будут отличаться внешней привлекательностью и эстетикой. Мы подходим к изготовлению офисной мебели со всей серьезностью, работаем качественно и профессионально.

Звертайтеся! Ви залишитеся задоволені результатом.

5/5 - (1 vote)