М’які меблі відносяться до найбільш поширеного та функціонального предмета в оформленні житлового простору. Завдяки її чудовим якостям, оригінальному зовнішньому вигляду приміщення наповнюються комфортом, теплом та неповторною атмосферою. Компанія Artmebeli з перетяжки м’яких меблів. Але часто після тривалої експлуатації потрібно проведення реставраційних робіт.

Замовити перетяжку м’яких меблів

выбор образцов для мягкой мебели

Перетяжка меблів Київ

Перетяжка дивана Київ

Ми пропонуємо ефективні та раціональні послуги

Перетяжка м’яких меблів – один із напрямків діяльності нашої меблевої компанії. Ми використовуємо новітнє обладнання та сучасні моделі оббивних матеріалів. Перетяжка дивана у Києві. Застосовуємо надійну та нестандартну фурнітуру, екологічно чисті лакофарбові покриття та функціональні елементи декору.

Перетяжка диванів

Оббивка м’яких меблів

Наші досвідчені майстри зроблять ремонт м’яких меблів при неухильному дотриманні всіх етапів технологічного процесу. Перетяжка меблів. Вони ґрунтовно та оперативно виконують такі процедури:

  • Реставраційні роботи зношених дерев’яних деталей
  • Ремонт або заміна зіпсованих механізмів та напрямних елементів.
  • Відновлення пружинного каркасу.
  • Видалення старої зіпсованих матеріалів оббивки та заміна оббивки дивана.
  • Відновлення поролонової прокладки, що прийшла в непридатність.
  • Зміцнення розхитаних сполучних деталей.
  • Пошиття чохлів на дивані подушки.

Перетяжка меблів

Ціни на перетяжку м’яких меблів

Реставрація м’яких меблів виконується міцними основами тканини, натуральною або штучною шкірою. Наші партнери з перетяжки м’яких меблів: Артмеблі. Ми використовуємо делікатні клейові склади, які не залишають плям та слідів на оббивці. Пропонуємо оновити диван матеріалами з найрізноманітнішими фактурними та кольоровими рішеннями, однотонними, з вишуканими та незвичайними орнаментами та малюнками.

Вартість робіт з перетяжки меблів:

Перетяжка Робота (без матеріалу)
Перетяжка Диван та два крісла від 5 250 грн. (комплект)
Перетяжка Диван кутовий  від 4 400 грн. (шт.)
Перетяжка Дивана від 3 100 грн. (шт.)
Перетяжка Кресла від 1 750 грн. (шт.)
Перетяжка Стула від 270 грн. (шт.)
Матеріали
Тканина від 120 грн. (пог. м.)
Шкірзамінник від 140 грн. (пог. м.)
Шкіра від 3 200 грн. (шкура)
Розкладачка від 1 800 грн. (штука)
Доставка
Доставка по м. Київ 800 грн
Доставка в область 10 грн. за км.
Виїзд майстра безкоштовно (при укладенні договору)

Гарантуємо виконання найскладніших замовлень за розумною вартістю

Ремонт дивану здійснюється за бажанням замовників на дому або у виробничій майстерні. Наш спеціаліст визначить рівень виконання робіт, проведе попередні розрахунки необхідних матеріалів. Допоможе визначитися з правильним вибором, запропонує відповідні відтінки та текстуру тканини. Розгляне всі індивідуальні побажання та переваги клієнтів.

Перетяжка м’яких меблів у Києві

Перетяжка диванів в Києві здійснюється за доступними та невисокими цінами. Наші вигідні пропозиції нададуть значну економічну вигоду. Ми купуємо тканини та фурнітуру у відомих виробників без участі посередників. Забезпечимо виконання ремонтних робіт швидко та ґрунтовно!

Наші роботи з перетяжки м’яких меблів:

Перетяжка диванів Київ

Наша компанія СофіДизайн спеацилізується на виробництві м’яких меблів, а також на ремонті та перетяжці. Якщо ваші м’які меблі зносилися і мають недостатньо гарний вигляд, наші майстри в швидкі терміни оновлять оббивку ваших м’яких меблів! Замовити перетяжку меблів Київ, якісна перетяжка меблів Артмеблі!

Перетяжка меблів на дому

Ми також надаємо послугу перетяжки меблів безпосередньо у вас вдома. Це може бути корисним, якщо у вас є предмети інтер’єру, які ви з якихось причин не хочете або не можете транспортувати в майстерню. Процес перетяжки меблів вдома має кілька переваг:

  1. Економія часу та грошей: Ви заощаджуєте на послугах з перевезення меблів та вибираєте зручний для вас час, коли майстер прийде виконувати роботи.
  2. Контроль за процесом: Ви можете стежити за процесом реставрації прямо на місці та переконатися, що робота виконується відповідно до ваших очікувань.
  3. Зручність: Вам не потрібно турбуватися про те, як перевезти великі та громіздкі предмети меблів.

 

Наші майстри привезуть все необхідне обладнання та матеріали із собою, щоб забезпечити високу якість робіт. Незалежно від того, чи виберете ви перетяжку меблів у майстерні або вдома, ми гарантуємо професійне виконання всіх необхідних процедур, щоб ваші меблі відновилися в кращому вигляді.

5/5 - (35 votes)