М’які меблі відноситься до найбільш поширеній і функціональному предмету в оформленні житлового простору. Завдяки її чудовим якостям, оригінальному зовнішньому вигляду приміщення наповнюються комфортом, теплом і неповторною атмосферою. Перетяжка мебели Киев. Але найчастіше після тривалої експлуатації потрібне проведення реставраційних робіт.

Ми пропонуємо ефективні і раціональні послуги

Перетяжка м’яких меблів – один з напрямків в діяльності нашої меблевої компанії. Ми використовуємо новітнє обладнання та сучасні моделі оббивних матеріалів. Застосовуємо надійну і нестандартну фурнітуру, екологічно чисті лакофарбові покриття і функціональні елементи декору.

Наші досвідчені майстри зроблять ремонт м’яких меблів при неухильному дотриманні всіх етапів технологічного процесу. Вони грунтовно і оперативно виконують такі процедури:

  • Реставраційні роботи зношених дерев’яних деталей.

Ремонт або заміна зіпсованих механізмів і напрямних елементів.

Відновлення пружинного каркаса.

Видалення старої зіпсованих матеріалів оббивки і заміна оббивки дивана.

Відновлення що стала непридатною поролоновою прокладки.

Зміцнення розхитаних сполучних деталей.

Пошиття чохлів на диванні подушки.

Реставрація м’яких меблів виконується міцними тканинними основами, натуральної або штучною шкірою. Ми використовуємо делікатні клейові склади, які не залишають плям і слідів на оббивці. Пропонуємо оновити диван матеріалами з найрізноманітнішими фактурними і колірними рішеннями, однотонними, з вишуканими і незвичайними орнаментами і малюнками.

Вартість робіт:

Роботи (без матеріалу)

Диван і два крісла от 5 250 грн. (комплект)
Диван кутовий от 4 400 грн. (шт.)
Диван  от 3 100 грн. (шт.)
Крісло от 1 750 грн. (шт.)
Стілець от 270 грн. (шт.)

Матеріали

Тканина от 120 грн. (пог. м.)
Кожзам от 140 грн. (пог. м.)
Кожа  от 3 200 грн. (шкура)
Розкладачка от 1 800 грн. (штука)

Доставка

Доставка по м. Киев бесплатно
Доставка в область  10 грн. за км.
Виїзд майстра безкоштовно (при укладенні договору)

Гарантуємо виконання найскладніших замовлень за розумною вартістю

Ремонт дивана проводиться за бажанням замовників на дому або у виробничій майстерні. Наш фахівець визначить рівень виконання робіт, проведе попередні розрахунки необхідних матеріалів. Допоможе визначитися з правильним вибором, запропонує відповідні відтінки і текстуру тканини. Заказать перетяжку мебели. Розгляне всі індивідуальні побажання і переваги клієнтів.

Перетяжка диванів в Києві в компанії здійснюється за доступними і невисокими цінами. Наші вигідні пропозиції нададуть значну економічну вигоду. Ми закуповуємо тканини і фурнітуру у відомих виробників без участі посередників. Забезпечимо виконання ремонтних робіт швидко і грунтовно!

Наші роботи:

Перетяжка м’яких меблів, перетяжка меблів, перетяжка меблів Київ, перетяжка меблів недорого, перетяжка м’яких меблів Київ, перетяжка м’яких меблів недорого, перетяжка дивана, перетяжка диванів, перетяжка дивана недорого, перетяжка меблів ціни, вартість перетяжки меблів, перетяжка м’яких меблів ціни, вартість перетяжки м’яких меблів, ціни на перетяжку м’яких меблів, ціна на перетяжку дивана, ціна перетяжки дивана, перетяжка дивана ціна київ, перетяжка меблів на дому недорого киев, перетяжка меблів київ на дому.

5/5 - (30 votes)