Вибір якісних м’яких меблів, стандартна вона або виконана на замовлення – це завжди великі часові та фінансові витрати. Виробництво високоякісних меблів є спеціалізацією нашої компанії. Ми економимо ваш час, так як на одному сайті ви маєте можливість вибрати орні шафи, шафи купе, офісні меблі, кухонні гарнітури, меблі для дитячих кімнат, вітальні, стінки в вітальню, м’які меблі на замовлення в Києві і багато іншого.

Якісні м’які меблі Київ

Менеджери приділяють увагу кожному клієнту незалежно від величини замовлення. Ви можете замовити диван в маленьку кімнату або ж купити меблі для офісу з населенням в сотню осіб, і в тому і в іншому випадку ви будете обслужені на високому рівні.

 

М’які меблі для дитячої кімнати. Диван для дитини на замовлення

Як м’які меблі на замовлення, так і корпусні меблі виготовляються в цехах, розташованих в Києві.

Ми працюємо з найрізноманітнішими матеріалами: від ДСП і шкірозамінника, і закінчуючи дорогими породами дерева і італійської шкірою. Тому маємо достатні потужності, щоб запропонувати замовнику як економ варіант, так і ексклюзивні меблі під замовлення в Києві

Диван з фанери під замовлення. Замовити диван з фанери

Крім цього перевагою нашої компанії є здатність братися за виготовлення комплексних замовлень, що поєднують в собі елементи м’яких та корпусних меблів, що вкрай зручно, оскільки позбавляє вас від необхідності шукати декількох постачальників.

Види поролону для дивана. Як роблять диван

Кваліфіковані дизайнери розробляють корпусні і м’які меблі на замовлення в Києві, не тільки виходячи з розмірів, стилю і особливостей приміщення, але і відповідає вимогам ергономіки, що важливо, оскільки зручність і безпеку використання меблів є вкрай важливим моментом.

Як роблять каркас для м’яких меблів

На придбану в нашій компанії меблі надається гарантія

Ми виробляємо меблі на замовлення різного цільового призначення: торгове обладнання, меблі для готелів, кафе і ресторанів, виставкові стенди, меблі для дому та офісу.

Ви можете купити готову м’які меблі, замовити м’які меблі за власним проектом або ж запросити дизайнера для розробки ексклюзивного зразка.

Робота кваліфікованих співробітників з сертифікованою продукцією дозволяє нашій компанії виготовляти меблі для такого вимогливого клієнта, як діти, так як меблі для дитячої відрізняється особливими нюансами проектування і виробництва.

Меблі, виготовлені на замовлення в нашій компанії, відрізняється не тільки якістю, довговічністю і функціональністю, але і красою, так як в штаті присутні майстри художнього різьблення по дереву.

Терміни виготовлення меблів.

Середній термін виготовлення замовлення з ДСП – 14 робочих днів. Виготовлення м’яких меблів займає 20 робочих днів. Дерев’яні і МДФ фасади так само вимагають 20 робочих днів. Виготовлення меблів з натурального дерева – це найбільш трудомісткий процес, тому час очікування поставки меблів – 30-40 робочих днів.

Терміни виготовлення м’яких меблів

Досвідчені збирачі меблів в найкоротші терміни зберуть і встановлять вашу нові меблі.

За умови грамотної експлуатації меблів, придбаної у нас, ми надаємо гарантійне обслуговування протягом 1 року з дня установки.

5/5 - (11 votes)