Чи цікавилися ви коли-небудь тим, чим наповнюють м’які меблі?

Якщо немає, дізнайтеся, які «начинки» застосовують в диванах, кріслах, стільцях і інших предметах інтер’єру. Блоки з пружин і різні наповнювачі – це основні матеріали, які застосовують виробники меблів. Розглянемо їх докладніше.

Блок з пружин – це блок, в якому пружини скріплені між собою. Кожна пружинка функціонує сама по собі, тому хребет підтримується в правильному положенні. Такий блок, допомагає підтримувати гармонійний сон і забезпечує рух повітря. Найчастіше використовуються пружинні блоки Bonnel. В цей вид входять 5 дротяних пружин, виготовлених із високоякісної сталі. Діаметр пружинного дроту може варіюватися від 1,6 до 2,2 мм. Пружини – дуже пружні. Коли ви лягаєте на диван, вони стискаються, при збільшенні навантаження – пружини більш тверді. Це допомагає рівномірно розподілити вагу тіла, а також дозволяє прибрати скрип. Bonnel рекомендують для людей, що має дуже високу вагу.

Виды внутренности дивана

Незалежні пружини. Мають форму циліндра або бочки. Їх поміщають в особливі, «дихаючі» кишені з текстилю. Кишені скріплюють між собою. Їх з’єднання роблять гнучкими, щоб пружини були еластичними. Сидіння з такими пружинами мають анатомічні властивості, правильно розміщують навантаження по всій поверхні предмета меблів. Такі пружини найкращим чином розвантажують хребет. Блок «Змійка» – безрозмірний. Їм наповнюють меблеві сидіння. Розтяжні пружини добре загартовані. Це забезпечує зносостійкість предмета інтер’єру. Їх прикріплюють поперек каркасної основи меблів. «Змійку» застосовують в предметах меблів, призначених для сну. “Змійка” хороша тим, що вона забезпечує рівну основу лежака, а також відсутність шуму в використанні.

divan-v-razreze

Пінополіуретан (поролон). Використовується найчастіше. Крім звичайної щільності, сучасний меблевий поролон буває наджорстким і надм’яким, еластичним. Пінополіуретан застосовують як в пружинних, так і в безпружинних меблевих предметах. Поролон забезпечує м’якість і пружність сидінь, пристосовується до форми вашого тіла. У меблів, спинки і сидіння якої наповнені цим матеріалом, комфортно сидіти. Формований поролон – сучасний різновид – гіпоалергенний, що не накопичує пилу, плісняви, довговічний і зносостійкий.

Холофайбер – кульки з силікону. Це найсучасніший синтетичний матеріал. Структура холофайбера має вигляд просторової спіралі, тому він легко зберігає і відновлює форму. Влагоустойчивий, довговічний, неаллергічний і гігієнічний матеріал. Не вбирає запахів. Антістатічен. Не горючий, хоча може плавитися. Подушка, наповнена силіконовими кульками, створює відповідну для людини форму. Матрац, в якому є холофайбер, має ортопедичні властивості. Волокна цього матеріалу мають пружинисту структуру і «дихаючі» властивості.

holofayber

Синтепон – еластичне полотно. Виготовляється з поліефірного волокна. Їм наповнюють спинки і сидіння предметів меблів, щоб вони мали рельєфність і зберігали м’якість. Синтепон довго не піддається окисленню. Гіпоалергенний, стійкий до грибків. Доступний і низькобюджетний матеріал.

Синтепух – матеріал, що має низьку ціну. Це пух з синтетики, який оброблений особливої ​​силіконової емульсією. Його мікроструктура схожа на спіраль, тому має пружні властивості. Синтепух швидко відновлює свою форму. «Дихаючий» матеріал, який не скачується. Влагоустойчив і гіпоалергенний. Добре зберігає тепло. Їм наповнюють підлокітники і спинки диванів, декоративні подушки.

Дюрафіл – еластичне полотно з полімеру. Має низький рівень деформації. Його функції нагадують дію пружинного блоку. Але при цьому дюрафил – ніжний матеріал. Елементи меблів, наповнені дюрафілом, швидко відновлюють свою форму. Гіпоаллергічний матеріал, який не концентрує цвілі. Настил ватника. Це бавовняна вата, яка прошита і покрита текстилем. Для її покриття застосовують мішечні тканини, марлю. Як правило, подвійний шар вати, покладений між шматками тканини, має товщину 5 см. Ватник використовують як прокладочне полотно між наповнювачем іншого виду. Збільшує комфортність сидіння.

Повсть – щільний натуральний матеріал з валяного вовни. Тверда корочка на поверхні повсті забезпечує зносостійкість. Його застосовують як прокладку, яка запобігає продавлювання пружин м’яких меблів, мінімізує їх відчуття, а також захищає поролон від зіткнення з пружинами.

Гумовотканинні ремені. Мають волокна з гуми і синтетики. Такі ремені натягують у вигляді сітки на раму з дерева – підстава предмета меблів. Гумовотканинні ремені розтягуються. Більш жорсткі поміщають всередину сидінь, а ті, що пом’якше – в спинки крісел і диванів.

Лати. Виробляються з шпону, зробленого з берези або бука. Смужки деревини склеюють, отримуючи прогинається під навантаженням матеріал. Лати поміщають в утримувачі, які дужками прикріплюються до металевій рамі. Лати використовуються як підстава для настилу предметів меблів, а також в механізмах їх трансформації. Чим більшим є кількість лат, тим рідше псується їх форма. У разі поломки лати не ремонтують, а замінюють. Наповнення м’яких меблів, наповнювачі для м’яких меблів, наповнювач дивана ППУ, ППУ для меблів, диван ППУ, наповнювач для безкаркасних меблів київ. Чи цікавилися ви коли-небудь тим ✅ ніж наповнюють м’які меблі? Якщо немає, дізнайтеся, які ✅ «начинки» ✅ застосовують в диванах …

5/5 - (1 vote)