Диван – це місце денної релаксації по вихідним і регулярного, освіжаючого сну ночами. Зроблений в індивідуальному виконанні, він чудово впишеться в антураж спальні, вітальні і стане улюбленою територією для власників нерухомості.

Конструкція меблів представлена ​​сукупністю таких складових:

а) каркас;

б) наповнення;

в) оздоблювальний матеріал.

Розбираємо майбутню модель «по кісточках»

Після того, як ви визначитеся з об’ємним виконанням дивана (дво- або тримісний, в якій стильової інтерпретації повинен виготовлятися), треба подумати, з чого виріб буде складатися.

Меблевий скелет під назвою «каркас» є невидимою основою продукції, що забезпечує її несучу здатність. Чи буде він з цільної деревини, металу або поєднання брусів з ДСП – вирішувати тільки вам.

Как сделать заказ дивана?

а) Пам’ятайте, що елітність деревини дає не тільки унікальні естетичні показники, але і відмінні показники за міцністю (наприклад, червоне дерево). Дуб, ясен, бук і горіх є вітчизняними аналогами хорошою за якістю деревини, а береза, вишня і сосна дозволяють більше заощадити. Дуже важливо застосовувати сировину, досить просушенное перед обробкою (10%, а ще краще, якщо 8%). Болтові з’єднання забезпечать надійну, які не рипучу фіксацію сполук, хорошого складу клей відмінно скріпить сполучаються деталі.

б) Металевий каркас додає наліт сучасності і незвичайного виконання. Великий вибір профільного матеріалу, безліч колірних пропозицій сприяють бажаному відповідності каркаса уявленням покупця. Зварювальні з’єднання створять максимальну стійкість в механічному і вогнестійкому аспектах. Пропонується необмежений вибір декоративної оббивки.

в) Комбінування або повна заміна деревини на ДСП вважається бюджетним варіантом виготовлення каркаса. Сподіватися на особливу тривалість використання подібної меблів не вартий. Покриття герметичній фарбою допоможе виключити підвищену концентрацію в повітрі випаровуються смол, використовуваних при виробництві деревно-стружкової продукції.

Багатошарове наповнення забезпечує м’якість, пружність і хороші експлуатаційні параметри дивану. Внутрішня начинка складається з амортизаційної частини і матеріалів, які надають м’якість і пружність дивану.

Що потрібно для замовлення Дивану?

2.1. пружини

а) Металеві блоки “Боннель” представляють собою спіралеподібні конусні стовпчики, переплетені один з одним. Вони витримують велику вагу, пропускають повітря, але можуть скрипіти і прослужать всього до 7-10 років. При цьому лежить людина не отримує достатнього комфорту, адже навантаження від тіла розподіляється по площині нерівномірно.

б) Незалежні одна від одної пружини, поміщені в спанбонд, відрізняються рівними спіралями. Вони не видають скрипу на відміну від своїх попередників і працюють лише в напрямку того навантаження, яка локально впливає на кожну пружину по-своєму. Спляча людина отримує ортопедичний ефект і достатній комфорт після відпочинку. Термін служби – від 10-ти років.

2.2 Пінополіуретан. Випускається в плитному вигляді. Блокові вироби виробляють шляхом склеювання декількох листів по товщині. Литий матеріал випускається під тиском в формі. На поверхні у нього утворюється твердий шар, що негативно впливає на повітро-і вологоперенос. Чим товщі наповнювач, тим довше він послужить.

2.3 Синтепон служить одночасно наповнювачем і термозберігаючих прошарком. Не витримує регулярних підвищених навантажень, мне по товщині.

2.4 сінтепух – це начісування з поліестеру, вкритий силіконом. М’який і пухнастий, він створює внутрішній об’єм в подушках і підлокітниках.

2.5 Дюрафіл має синтетичне походження. Вертикально орієнтовані волокна сприяють збереженню первісної форми і обсягу. У матеріалі не поселяються бактерії.

2.6 Поролон вважається безперспективним матеріалом, що має малий термін експлуатації. КУСКОВО наповнення швидко виходить з ладу, а листової аналог частіше застосовується в сукупності з іншими внутрішніми матеріалами.

2.7 Холлофайбер створений шляхом обробки синтетичних волокон. Здатний відновлювати свою форму після зникнення навантаження, за рахунок підвищеного ступеня пороутворення є хорошим теплосберегающим компонентом.

2.8 Каучуковий латекс є дуже надійним і дорогим матеріалом. Циліндричної форми осередки відрізняються гігроскопічністю, відмінно пропускають повітря.

Декоративний оздоблювальний матеріал вибирається в залежності від частоти використання диванів. Найбільш практичним матеріалом є шкірозамінник або екошкіра. Хорошим вибором стає арпатек, які стійок до сонячного світла. Флок, оксамит, шенилл і жаккард підходять більше для приватного будинку, ніж для офісу.

М’який диван з фанери

У колірному питанні теж є свої особливості. Чорний колір зручний для нечасто чистки, але в маленьких офісах буде виглядати німого похмуро. Особливий темно-сірий додасть вишуканості, темно-коричневий – розкоші, бордовий – імпозантності. Яскраві відтінки будуть добре виглядати в компаніях, чия діяльність пов’язана з творчістю. Світлі тони швидко брудняться, тому використовуються або в кабінетах керівників, або в місцях рідкісного використання.

Декоративний матеріал не повинен викликати дисонанс з готовим інтер’єром. Як замовити диван, як замовити диван відповідно до індивідуального переваги, як зробити замовлення дивана, з чого складається диван, замовити виготовлення дивана, виготовлення дивана під замовлення, виготовлення дивана на замовлення, що потрібно для замовлення дивана, диван з дерева, диван поролон, диван дерево, диван фанера. Як замовити ✅ виготовлення дивана за доступною ✅ ціною в Києві? Вибір матеріалів ✅ Вибір оббивки. Вибір наповнення ✅ Як укласти договір? І багато іншої інформації …

5/5 - (1 vote)